Vitra - Artema Yetkili Servisliği

İlk Vitra-Artema yetkili servis olma özelliği taşıyan firmamız, 2004 yılından buyana Vitra ve Artema ürünlerinin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini yürütmektedir.


Eğitimli ve istikrarlı kadromuz mesleki eğitimlerini tamamlamış (tüm elemanlarımız meslek lisesi mezunudur), gerekse düzenli verilen ürün eğitimlerine her yıl katılarak konularında uzmanlaşmışlardır. Firmamız verdiğimiz hizmet kalitesinin meyvelerini; heryıl düzenlenen yılın servisi seçmelerinde 3 defa büyük ödül ve 4 defada teşekkür belgesi ile ödüllendirilmiştir.




Alt Yapı ve Tadilat Hizmetleri

Alt yapı ve tadilat işlerinde yılların tecrübesi ve ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti kavramı ile müşterilerimizin hayal ettiği mekanları oluşturmak için hizmet veriyoruz.


Kendinisini kanıtlamış eğitimli ustalarla çalışmamız, kaliteli ve garantili ekipmanları kullanıyor olmamız, teknolojik gelişmeleri uygulamalarımıza yansıtmamız,
verdiğimiz sözleri tutmamız ve en önemlisi müşteri memnuniyet ilkemiz bizi farklı kılan en belirgin özelliğimiz olmuştur.




Ürün ve Yedek Parça Satışı

Yetkinlik sözleşmesi güvencesi ile çalıştığımız; VitrA, ARTEMA, GEBERİT, JOMO, VİEGA, TOTO, Villeroy&Boch, KABİNET, MELLERUD, GROHE, FRANKE, PUCCI, SCHWAP gibi markalara ait ürün ve tamamlıyıcı malzemeler ile ORJİNAL yedek parçalarının satışı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir